Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnazjum nr 1
ul. Idzikowskiego 2a
05-070 SULEJÓWEK
tel/fax 783-35-57
              783-35-58
sulzs1@wp.pl

 Strona główna

Kalendarz

Kronika

Galeria

Zajęcia dodatkowe - II półrocze 2019/2020

 

Zajęcia dodatkowe z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych

Jaki rodzaj zajęć?

Prowadzący

Termin / Sala

Przygotowanie do Egzaminu Ósmoklasisty z matematyki dla klasy 8a

Dorota Drabarz

Czwartek 14:40-15:25 s.205

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klas 5

Małgorzata Sadurek

Wtorek 12:45-13.30 s.206

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klas 6

Małgorzata Sadurek

Wtorek 13.45-14.30 s.206

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klasy 8

Małgorzata Sadurek

Czwartek 14:40-15.25 s.206

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klas 7

Agnieszka Rzewuska

Piątek 14:40-15:25 s.105

Przygotowanie do Egzaminu Ósmoklasisty z matematyki dla klasy 8c

Agnieszka Rzewuska

Wtorek 14:40-15:25 s.105

Gazetka szkolna

Małgorzata Wojciechewicz

Piątek 14:40-15:25 s.K

Zajęcia komputerowe

Małgorzata Wojciechewicz

Piątek 15:30-16:15 K

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Iza Wójcik

Środa 8:00-8:45 s.226

Zajęcia wyrównawcze z fizyki dla klas 7-8

Iza Wójcik

Piątek 14:40-15:25 s.226

Konsultacje matematyczne dla klas 5

Iza Wójcik

Piątek 14:40-15:25 (raz na dwa tygodnie) s.226

Zajęcia rozwijające wiedzę z biologii dla klas 5

Dorota Dąbek

Środa 13:45-14:30 s.203

Zajęcia rozwijające wiedzę z biologii dla klas 6

Dorota Dąbek

Poniedziałek 14:40-15:25 s.203

Karta rowerowa dla klasy 4a

Beata Nowak

Poniedziałek 14:40-15:25 s.K

Karta rowerowa dla klasy 4b

Beata Nowak

Wtorek 14:40-15:25 s.K

 

 

Zajęcia dodatkowe z przedmiotów humanistycznyvh

Jaki rodzaj zajęć?

Prowadzący

Termin / Sala

Zajęcia wyrównawcze (ortograficzne)

Sylwia Guzy

Poniedziałek, 13.45-14.30 s. 224

Zajęcia wyrównawcze (ortograficzne)

Sylwia Guzy

Piątek, 8.00-8.45 s. 224

Konsultacje ortograficzne dla klas siódmych po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z nauczycielem

Sylwia Guzy

s. 224

Zajęcia rozwijające zainteresowania historią

Marzena Bakiera

Czwartek, 14.30-15.15 s. 225

Chór

Agnieszka Żurawska

Wtorek, 15.30-17.00 s. 106

Zajęcia przygotowujące do egzaminu dla klas 8

Renata Kostrzewska

Poniedziałek, 14.45-15.25 s. 235

Zajęcia ortograficzne

Renata Kostrzewska

Środa, 13.45-14.30 s. 235

Zajęcia teatralne w języku angielskim „Młody Szekspir”

Katarzyna Kucharska

Poniedziałek, 15.30-16.15 s. 117

Język polski dla obcokrajowców

Katarzyna Kucharska

Piątek, 15.25-16.20 s. 117

Przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego

Katarzyna Kucharska

Piątek, 14.40-15.25 s. 117

Język angielski

Katarzyna Piwnicka

Środa, 15.30-17.00 s. 108

Język francuski

Katarzyna Piwnicka

Poniedziałek,  8.00-8.45  s. 119

Język angielski dla uczniów klas 5

Halina Milczarek

Piątek, 8.00-8.45  s. 117

Język angielski dla uczniów klas 6

Halina Milczarek

Piątek, 8.00-8.45  s. 108

 

Zajęcia dodatkowe z edukacji wczesnoszkolnej

Jaki rodzaj zajęć?

Prowadzący

Termin / Sala

Zajęcia wyrównawcze

Maria Lenartowicz

Poniedziałek, 8.00-8.45 s. P

Zajęcia wyrównawcze

Maria Lenartowicz

Poniedziałek, 11.45-12.30 s. 225

Zajęcia wyrównawcze

Maria Lenartowicz

Wtorek, 8.00-8.45 s. P

Zajęcia wyrównawcze

Maria Lenartowicz

Wtorek, 12.45-13.30 s. P

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Jolanta Maliszkiewicz

Poniedziałek, 9.50-10.35 s. 119

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne z matematyki

Jolanta Maliszkiewicz

Wtorek, 10.45-11.30 s. 119

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne z matematyki

Jolanta Maliszkiewicz

Środa, 8.00-8.45 0 s. 124

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne (ortografia)

Jolanta Maliszkiewicz

Piątek, 10.45-11.30 Zaplecze świetlicy

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne (ortografia)

Jolanta Maliszkiewicz

Piątek, 11.45-12.30 Zaplecze świetlicy

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Małgorzata Olkowicz

Poniedziałek, 9.50-10.35 Zaplecze świetlicy

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Małgorzata Olkowicz

Czwartek, 9.50-10.35 Zaplecze świetlicy

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Agnieszka Sobótka

Piątek, 12.45-13.30 Zaplecze świetlicy

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Agnieszka Sobótka

Piątek, 13.45-14.30 Zaplecze świetlicy

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Jolanta Czesuch

Poniedziałek, 12.45-13.30 s. 119

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Jolanta Czesuch

Wtorek, 12.45-13.30 s. 119

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Jolanta Czesuch

Wtorek, 13.45-14.30 s. 119

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Jolanta Czesuch

Środa, 12.45-13.30 s. 119

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Monika Sawczuk

Wtorek, 9.50-10.35 Zaplecze świetlicy

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Monika Sawczuk

Wtorek, 8.55-9.40 Zaplecze świetlicy

Zajęcia rozwijające z matematyki

Monika Sawczuk

Czwartek, 11.45-12.30 s. 119

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Katarzyna Niewiarowska

Poniedziałek, 14.40-15.25 s. 124

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Katarzyna Niewiarowska

Wtorek, 13.45-14.40 s. 124

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Katarzyna Niewiarowska

Piątek, 8.00-8.45 s. P

Szachy w szkole – zajęcia dla uczniów klas I a i I b

Iwona Piekarska

Poniedziałek, 14.40-15.25 s. 125

(co dwa tygodnie każda klasa)

Szachy w szkole – zajęcia dla uczniów klas I c i I d

Iwona Piekarska

Wtorek, 13.45-14.30 s. 125

(co dwa tygodnie każda klasa)

 

 

Zajęcia sportowe

Jaki rodzaj zajęć?

Prowadzący

Termin / Sala

Koszykówka dla uczniów klas 4 - 8

Jarosław Nowotko

Poniedziałek, 15.30-17.00 hala

Siatkówka dla uczniów klas 5 - 8

Luiza Tarach

Wtorek, 15.30-17.00 hala

Koszykówka dla uczniów klas 4 - 8

Jarosław Nowotko

Środa, 15.30-17.00 hala

Basen dla uczniów klas 0 - 8

Luiza Tarach

Środa, 14.45-17.20 Wesolandia

Siatkówka dla uczniów klas 5 - 8

Luiza Tarach

Piątek, 14.30-16.00 hala

Czwartki lekkoatletyczne

 

W sezonie

Gimnastyka korekcyjna dla klasy 0a

Magdalena Kanadys

Środa, 9.50-10.35

Gimnastyka korekcyjna dla klasy 0b

Luiza Tarach

Wtorek, 10.45-11.30

Gimnastyka korekcyjna dla klasy 0c

Katarzyna Konatowska

Czwartek, 10.45-11.30

Gimnastyka korekcyjna dla klasy 0d

Jarosław Nowotko

Piątek, 10.45-11.30

Gimnastyka korekcyjna dla klasy 1a

Luiza Tarach

Wtorek, 12.45-13.30

Gimnastyka korekcyjna dla klasy 1b

Luiza Tarach

Wtorek, 12.45-13.30

Gimnastyka korekcyjna dla klasy 1c

Magdalena Kanadys

Środa, 8.55-9.40

Gimnastyka korekcyjna dla klasy 1d

Katarzyna Konatowska

Czwartek, 8.00-8.45

Gimnastyka korekcyjna dla klasy 2a

Luiza Tarach

Środa, 11.45-12.30

Gimnastyka korekcyjna dla klasy 2b

Luiza Tarach

Wtorek, 8.55-9.40

Gimnastyka korekcyjna dla klasy 2c

Jarosław Nowotko

Środa, 8.55-9.40

Gimnastyka korekcyjna dla klasy 3a

Luiza Tarach

Wtorek, 14.40-15.25

Gimnastyka korekcyjna dla klasy 3b

Jarosław Nowotko

Środa, 8.00-8.45

Gimnastyka korekcyjna dla klasy 3c

Luiza Tarach

Wtorek, 13.45-14.30

 

 

Copyright © 2002-2020 Zespół Szkół Nr 1 w Sulejówku